GalantWeb

Tachometr přestává ukazovat

Offline KaGn

Zdravím.Jsem novým a šťastným majitelem Mitsubishi Galant 2.5, 6V a hned první den po koupi mi přestal ukazovat tachometr rychlost...asi za 15 min zase začal a takhle mi to dělá pravidelně (chvilku jo a chvilku ne).Zhodnotil jsem, že by to mohl být nějaký studený spoj v elektrice, ale docela by mě potěšilo, kdyby to bylo jednodušší :-) Dík za rady KaGn


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Taky jsem to měl a po týdnu ježdění se to samo vzpamatovalo, asi bordel v konektoru.


Offline KaGn

Me to treba hodinu jde a pak deset minut ne a takhle porad dokola...Bez tachometru se jezdi docela tezko predpisove :-D Ale dik za podporu :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo to znám, mě to třeba ukazovalo 15km v hodině,když jsem stál na křižovatce na červenou.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jo to znám, mě to třeba ukazovalo 15km v hodině,když jsem stál na křižovatce na červenou.

 Napadlo mě .... když sem tehdá dával jiné budíky tak sme to z Drakem přilepily tenkou vrstvou oboustranne pásky a na sterej nalepily ty nový ... sem tam se taky dřela ručička rychloměru a nebo zustavala vyset jestli by to nemohlo bejt tím...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

no vytáhni si budíky a pročistito  a uvidíš aspoŇ poznáš líp to auto :-)
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Pepe

no vytáhni si budíky a pročistito  a uvidíš aspoŇ poznáš líp to auto :-)
Než rozebereš budíky zkontroluj konektor snímače na převodovce . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jenže budíky je čistá práce a na převodovce se zamaže.... :D :D :D :D ale je to tak moc variant není....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline KaGn

Vidím že je to tu opravdu velká rodina...moc diky vsem za rady...hned jak najdu v aute prevodovku zkontroluju ten konektor :-D


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak ten poslední příspěvek mě rozesmál ^_^ ^_^ ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline koty

svítí ti ABS ?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6



Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Počkej jestli nemužeš nají převodovku.... tak pak to bude asi ta chybička neee...? :lipsread:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline KaGn

Jsem si říkal co to bylo za velkou BUM ránu :-D jak jsem jel po té supr české dálnici...


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jsem si říkal co to bylo za velkou BUM ránu :-D jak jsem jel po té supr české dálnici...

 No to ses pro ten kus litiny měl ale vrátit ....to budeš ještě potřebovat.
Už si ty budíky rozdělal nebo cooo...???
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline KaGn

Nene asi ho prejmenuju ze Stue na Knightrider...opravuje se sam...asi za to muzou nanoboti...Ale objevil jsem dalsi tachometrovej problemek...a to je ze ukazuje o deset kilaku vyssi rychlost takze budiky pujdou stejne pod kudlu...Ale zaroven si rikam ze kdyz uz je budu rozdelavat dam si tam nove podsviceni...moc to uz nezari :-D Ale to je ted ten nejmensi problem co muj Stue ma...Takze je to zatim odlozeno na neurcito...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tacho ti taky muže proměřovat díky jinému rozměru pneu.


Offline tombik

A nebo taky proto ze snad neni auto kterymu by auto ukazovalo presne. Pokud jedu tachometrovych 90 tak GPS ukazuje 80 a to jak u Galanta tak u Toleda (jasne +/- 3km). Ty tachometry nadměřujou schvalne.

V nizsich rychlostech min a ve vyssich vic. Aspon tak to vypada u me.


Offline KaGn

No ty kolesa musim zjistit...ale nemam tam zadny abnormalni...A kdyz jedu 50 tacho mi ukazuje 60...(aspon podle tech mericich tabuli) S GPS jsem jeste nezkousel...Kua nudim se...kdybych mel garaz sel bych si hrat :-( (ikdyz to neumim)