GalantWeb

Galant 1.8 GLSi, r.v.95, klima na prodej

Offline xkaspar

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Zdravim prodam Galanta 1.8 GLSi, ma novy kotouce a novy predni ramena. Vybava veskera, vcetne klimy. Jsem majitelem uz asi 5 let takze o aute vam povim vse.
tel 777246997
« Poslední změna: 13.05.2008 - 23:54:26 od xkaspar »



well

  • Host
jak poznam majitele uz je davno prodanej, ferovy chlap, ktory nas strci vsechni do vrecka raz nekdy  -_-
kupu tohto auta muzu jen doporucit....
blazen a co tvuj duvod prodeje? tohle se ptas majitele medzi 4 ocama a ne cez forum....


Offline xkaspar

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
Duvod prodeje je ze mam sluzebni auto a do toho nemusim kupovat benzin :)). Cena je pevna a myslim ze hodne dobra.. myslim ze bych ho prodal za mnohem vic, ale nemam na to cas a nechce se mi furt jebat s inzeratama jen abych z toho vytriskal co nejvic, nestoji mi to zato, zajemcu o galanty je malo a to pak clovek musi dlouho cekat. Zitra v 15 hod uz ma prijet nejaky zajemce....
« Poslední změna: 13.05.2008 - 23:55:45 od xkaspar »


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
neptal sem se abych rejpal, spíš mě zajímalo jestli nemá zájem o výměnu za jiný vůz, kamarádovi se líbí, ale prodává své. Důvod prodeje mého vozu sem už vysvětloval alespon 3x


Offline xkaspar

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 11
o vymenu zajem nemam, auto prodavam protoze mam sluzebni takze soukrome nevyuziji..  leda by to bylo aspon Ferrari Enzo, to bysme si mozna placli :D