GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Světla,ty  první  dvě-nevím odkud byly,ale koupil jsem je tady v ČR,ty druhé dvě jsou z mého vozu.Jsou tedy oboje pro Evropu (LHD)?
« Poslední změna: 06.11.2017 - 22:28:30 od Rob »


Offline Drak

ty první bych řekl, že jsou nějaká náhrada (DEPO)
druhé dvě jsou originál a podle označení to je levé světlo
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

 Já myslel , že tam máš plasty original , ne EU sklo. :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tyhle si držím jako náhradní,příp. vrácení do pův. stavu.A z těch "DEPO" jsem si půjčil paraboly do VR světel.



Offline Pepe

 Takhle je to se vším , když umíš a víš kde , co a jak , jde vše . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Sir Dag

Našel jsem na netu..velmi dobré...a rovnou říkám, že to co uvádí oni za správnou dopověď (jeden z vozů (nebudu říkat jaký) si nadjede a tím vytvoří místo pro jiný => to zákon nezná..) takže kravina na eNtou.

Mno a samozžejmě jsem se na to podíval a chvíli jsem and tím přemýšlel..tato situace se vám normálně nestane a v reálu na silnici ji vyřešíte tak do 20 sekund.. i kdyby nastala..

Každopádně můj dotaz na vás..víte také jak to bude? Já ano..a teď jsem zvědavý na vaši debatu :D

zadání: Dokážete podle obrázku určit, které auto najede do křižovatky jako první a v jakém pořadí ji opustí?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

V reálu pojede zelený, pac lidi neumej pravidlo práve ruky :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Jak si myslíte, že to má být podle zákona? To co bude v reálu se můžeme jen domnívat..já to vidím třeba i na ťukanec :D Protože jeden z těh tří bude určitě neznalý zákona..
Každopádně jsem napsal silnou kritiku o autorech, že píší naprosté bláboly o správném řešení a doporučil jsem jim kondiční jízdy v autoškole. To, že i obrázek autor zpackal je další věc..má ho špatně a též by mohl na kondičku do autoškoly. Samozřejmě jsem tam vypsal správnou odpověď ať neklameme lid a všichni víme jak to máme dělat..ovšem...teď co si myslí klubáci..a já vám věřím. tak jak to je .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Drak

zeleny, červený, modrý
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Severín

Mě v autoškole učili, že při takovýhle divný situaci se mají řidiči domluvit. A moje zkušenost to potvrzuje, čas od času na sebe s jinejma máváme:D
Každopádně mě první napadlo modrý najede do křižovatky, pak červený mává:D na zelený a projede, pak modrý odjede a zelený pokračuje... ještě, že ty ruce máme:D

A už jsem určitě bez bodů, co Dagu?


Offline Pepe

Do křižovatky vjede červené ale dává přednost zelenému a modrý opouští jako poslední .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

Jo, to znám, řešení bylo nějak takto: červený najede do křižovatky, tím pádem modrý nemá nikoho zprava, takže vjede taky do křižovatky, složitě se vyhne zavazejícímu červenému a zelený tím pádem může projet. Takže poslední odjede vlastně červený. Tak nějak zamotané to bylo. Ale v reálu je to asi neaplikovatelné :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
V reálu mám něco podobného v Plzni. A i v reálu by to tak mělo fungovat, jenže daleko plynuleji, než kostrbatá slovní odpověď.

Takže se připojuju k červenému najetí, které dává přednost zelenému.

Zelený projede, po něm červené a nakonec modré.


Offline Sir Dag

Napsal jsem na stránku velmi ostrou kritiku co to tam píší za bláboli a také jsem od pár jedinců (evidentně zákonem zanedbalích) schytávala "čočku"..hned jsmem je uagumentoval..a pokud si stále mleli svou...tak to byly pitomcí..

Nicméně  půjdem k řešení..

Mají špatně zkreslené vodorovné značky..Nicméně ani vodorovná, ani svislá dopravní značka či světelné signály, případně policista mi zde neupravují přednost. To znamená, že zde platí přednsot z prava..
Takže zelený vůz ji dává modrému. Modrý vůz ji dává červenému. Jelikož se jedná o křižovatku tipu T a červené jede proti zelenému, přičemž odbočuje a kříží mu cestu, tak mu musí dát přednost zelenému (nikdy nesmíte křížit někomu cestu). Takže řešení je.: NIKDO nemá přednost a řidiči/čky se musí dohodnout jak pojedou.

Zákon: hovoří o tom, že nemohu vjet do křižovatky nemám-li přednost. Pokud vjedu (najedu si) do křižovatky a tím bych překážel vozidlu které má přednost, porušil jsem předpis => pokuta. Zákon též mluví o pravidlech. Takže pokud červený vůz bude třeba autobus či kamion..rozhodně ho nějak neobjedete. Je to jednoznačné. O nějakém nadjíždění tu nemůže být řeč, zákon totiž nerozeznává jiné dopravní předpisy, co se týče předností, pro autobusy, kamiony a automobily. Je jeden předpis a ten všichni musíme dodržovat :-)

Takže Severíne..gratuluji :) Máš to dneska se zeleným palcem hore
  :mellow:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Jenže červený po najetí do křižovatky má po pravé ruce zelenýho , tak jak to je , jak projedou ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

Pepe, vždyť jsem psal, že mává a zelenej ho ve svým vlastním zájmu pouští. No, a pokud se nedomluví, tak tam stojí dodnes...:D

Tady by to mohl rozlousknout jenom Rob, ten by to mohl vzít teréňákem po poli a předností zprava se nezabývat. :evil:


Offline Sir Dag

Presne..vsichni si navzajem davaji prednost..takze nikdo nejede jako prvni. Reseni => ridici se musi domluvit a nekdo se sve prednosti musi vzdat :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue