GalantWeb

Světla

Rob · 364 · 95752

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tyhle D2R jsou trošku menší v patici, než halogen, takže jde s nima ve světle otáčet o 360 stupnu, tak díky za radu a zítra světla vyndám do třetice a snad naposled. :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Po snad už uspěšné montáži, se mi stalo, že při zapnutí potkávaček xeny jen problikly a zhasly,přitom relé slyšim cvakat,až asi na 25 pokus se rozsvítily.Co je špatně-relé? Pomuže těm motorkum světel, když je prostříknu WDčkem, nebo je to u plastu jedno?
« Poslední změna: 06.02.2011 - 20:04:01 od robb »


Offline Pepe

Po snad už uspěšné montáži, se mi stalo, že při zapnutí potkávaček xeny jen problikly a zhasly,přitom relé slyšim cvakat,až asi na 25 pokus se rozsvítily.Co je špatně-relé? Pomuže těm motorkum světel, když je prostříknu WDčkem, nebo je to u plastu jedno?
Relé jde vyměnit, máš správně zapojené startéry ?  Motorky jsou mazané z výroby , WDčko by ti mohlo výpary zaneřádit  skla světel a nevím co by plynné mastnotě řekli výbojky . -_- :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
startéry mám asi zapojené dobře, opačná polarita neudělá nic, ale napadlo mě jestli to nevidí chybu v tom , že tam nemám zad. světla, už tam nejsou - budou mít nového majitele, tak budu chvíli nepojízdnej.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
startéry mám asi zapojené dobře, opačná polarita neudělá nic, ale napadlo mě jestli to nevidí chybu v tom , že tam nemám zad. světla, už tam nejsou - budou mít nového majitele, tak budu chvíli nepojízdnej.
I to je možný
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, tak to jsi podpořil mou myšlenku, uvidím až tam nandám zase zad. světla.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
beru zpět. Je to blbost. První co mě napadlo byly blinkry který to hle dělaj ale relé na světla je jiný než na blinkry
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
to že sa Ti nechcu nažhaviť výbojky by som dal za chybu štartrom alebo slabej baterke.....to že nemaju zadne svetla im nemože vadiť.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
baterka je nová, chytne to na cvrnk.


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
baterka je nová, chytne to na cvrnk.
tak mne toto presne robil balast....štarter. Ale na jednom svetle. po viacerých zapnutiach sa rozsvietilo. A bolo to balastom. Vlhkosť -odišiel jeden výkonak.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Možná máš pravdu, možná ty moje osram balasty si nerozuměj s těma čínskejma xenama, ale na prvních pár pokusu to makalo normálně, než jsem odpojil zad. lucerny. Zlatý PIAA halogeny!


Offline Pepe

Jestliže to dělá až po tom co jsi odpojil zadní lampy , tak se to relátku nelíbí .  Dříve spínalo 100W a teď má odběr jen 60W ,  nediv se . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Jestliže to dělá až po tom co jsi odpojil zadní lampy , tak se to relátku nelíbí .  Dříve spínalo 100W a teď má odběr jen 60W ,  nediv se . :mellow:
Ja si myslím že relátku nevadí to že spína menší prud.Skor by mu vadilo keby malo spínať väčší prud. Rele spína kontakty pomocou malého ovládacieho napätia. Ktoré tak cievka zmení na magneticke pole a spína prudove kontakty..... :mellow: PRIKLAD : co radeji nosite???? 100 kilový pytel či 60 kilový???  :anz:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
relátku co je k blinkrům by to vadilo ale relé na světla to vadit nebude protože funguje přesně jako psal SWIFTT
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jestliže to dělá až po tom co jsi odpojil zadní lampy , tak se to relátku nelíbí .  Dříve spínalo 100W a teď má odběr jen 60W ,  nediv se . :mellow:

pepe waty tomu přece nevaděj ... vzpomeň na naše xeny...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
A kdyby Ti odešel balast tak řekni něco se mi tady ještě válí....+ jedny cele H4 ty nechám za 500,- jinak balasty co se tu válí vám někomu daruju...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ok, díky za nabídku,kdyžtak bych se ti ozval, ale že by odešly oba najednou? :roll:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
ok, díky za nabídku,kdyžtak bych se ti ozval, ale že by odešly oba najednou? :roll:

 jo jo nejni problem... já bych koupil ještě nějaký H7 celý ale udělal sem to že to lidi chtěli a pak se mi to válelo doma...samo že pro vás tady tlačim cenu na minimum....tak kdyby tak písni
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rafik

A kdyby Ti odešel balast tak řekni něco se mi tady ještě válí....+ jedny cele H4 ty nechám za 500,- jinak balasty co se tu válí vám někomu daruju...

kenry ty xenony bych vzal, pokud je ještě máš.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed