GalantWeb

Podtlaková regulace předstihu

Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Zdravím kolegové,
řeším problém funkce podtlaku u rozdělovače. Při přidání plynu se místo akcelerace ozvou ventily. Pátral jsem a narazil jsem na " zasekávající se" přestavení předstihu v rozdělovači. Když zkusím pusou vytvořit podtlak, regulace se ani nehne, ale stačí se slabě dotknout tyčinky vycházející z membrány nebo otočné části rozdělovače a najednou se to začne hýbat. Měl jsem podtl. regulaci sundanou z rozdělovače a chovalo se to stejně. Jako by se membrána lepí na stěnu podtlaku. Dělá to na mě dojem, že membrána má někde dirku a podtlakem se přisaje na stěnu tělesa. Nebo tam otvor má být a je třeba nastavit "doraz" natáčecí části rozdělovače? Jde vůbec v rozdělovači nějak nastavit výchozí pozice otočné části? Jestli s tím někdo máte zkušenost prosím o rady, než se do toho pustím. Děkuji.
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
o tom rozdělovači nevím vůbec nic, ale jenom se chci ujistit - neměnil jsi náhodou rozvoďák?...u hondy accord jsme řešili stejnej problém...motor běžel ok na volnoběh, ale neměl sílu a po přidání plynu řvaly ventily...rozvodovej řemen byl o zub vedle...
« Poslední změna: 05.08.2005 - 08:42:59 od svavra »
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Děkuji za odpověď, ale rozvoďákem to není. řešil jsem podobnou věc před asi měsícem, kontroloval jsem s dvorním automechanikem polohy časových značek a sedí jak pr..l na hrnec. Navíc mě ujiš
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
no taky jsem si představoval, že ten rozvoďák bude dělat větší paseku, ale chytlo to na cvrnknutí a normálně to jelo...akorát to nemělo tu sílu....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
No já z toho měl taky strach a právě ty časové značky jsme už prověřili. Teď jsem zjistil to s tím podtlakem na předstihu. I tak díky.
Galant 1,8 GLS, 88ď