GalantWeb

Světla

Rob · 364 · 92904

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
kenry ty xenony bych vzal, pokud je ještě máš.



jo jo,... sou tady,.... napiš adresu,....... mladá je odnese na poštu....možná ještě dneska ..... když ji hezky poprosím....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline BlackJack

Co říkáte na HID 4300K v provedení H7R ? Fungují ty stínítka ?
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, jestli je tam máš tak malý ,jako já , tak možná maličko jo, proto je tam doufám dávaj.


Offline BlackJack

Nemám HID xenony, jen by mě zajímo, jestli vůbec ty stínítka fungují?

HID xenony by pro mě znamenali problémy, staví mě přibližně 1x měsíčně. Proto jsem taky zainvestoval do Philips a Osram žárovek a výsledek dobrý.

Ale samozřejmě mě HID lákají, kdybych měl čočky, asi bych do nich šel. Jelikož nemám, tak neriskuju.  :lipsread:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Nemám HID xenony, jen by mě zajímo, jestli vůbec ty stínítka fungují?

HID xenony by pro mě znamenali problémy, staví mě přibližně 1x měsíčně. Proto jsem taky zainvestoval do Philips a Osram žárovek a výsledek dobrý.

Ale samozřejmě mě HID lákají, kdybych měl čočky, asi bych do nich šel. Jelikož nemám, tak neriskuju.  :lipsread:

To už tady někdo řešil ty čočky... ale hledat se mi to nechce...ale vypadalo to dost dobře....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
kdyby tam stačily čočky z mlhovek-třeba koupený na burze za litr - no name, tak by to předělání nebylo tak náročný.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
čočky z mlhovek sem zkoušel ... není to ono svítl sem všude jen ne na silnici...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dneska jsem pročet uplně celý forum, je to dobrý počteníčko a narazil jsem zase na Pavla Lupu, kterýho jsem loni potkal na tuningsrazu v Brně, udajně má nebo měl místo mlhovek xenony z letadla, to muselo osvítit celou vesnici!! ^_^.........................kopíruji hodně starej příspěvek :mellow:........................ ......Pavel LuPa
Vůz: 1998 Mitsubishi Galant
 28.11.2006 -  
........................ .. já jsem je předělal udělal zase ty žábra na boku  mřížku jsem dal i místo mlhovek a za ni jsem dal xeonové reflektory z letadla, ve středu je vybrání.

« Poslední změna: 15.03.2011 - 19:09:03 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Dneska jsem pročet uplně celý forum, je to dobrý počteníčko a narazil jsem zase na Pavla Lupu, kterýho jsem loni potkal na tuningsrazu v Brně, udajně má nebo měl místo mlhovek xenony z letadla, to muselo osvítit celou vesnici!! ^_^.........................kopíruji hodně starej příspěvek :mellow:........................ ......Pavel LuPa
Vůz: 1998 Mitsubishi Galant
 28.11.2006 -  
........................ .. já jsem je předělal udělal zase ty žábra na boku  mřížku jsem dal i místo mlhovek a za ni jsem dal xeonové reflektory z letadla, ve středu je vybrání.




Počkej počkej .... napájení křídlovek má 20v a středová orientační světla mají napájení 60v rampový světla mají taky 60v ale  nějakejch 300w ...to asi byli halogeny z nějakýho sportu ne ...? potom bych to viděl na menší voltíky....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak detaily nevim,jeho motorový prostor jsem si fotil, tam žádný měniče neměl, možná jinde a pěkně schovaný, ale ty vaše světelný rampy na tahačích  asi lehce strčil do kapsy  :P


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tak detaily nevim,jeho motorový prostor jsem si fotil, tam žádný měniče neměl, možná jinde a pěkně schovaný, ale ty vaše světelný rampy na tahačích  asi lehce strčil do kapsy  :P


No čéče nevim já tam mám prd ... nahoře ... jen nějakejch 110watu na světlo ....ale potkal sem tuhle holandana se scanií... potkáváme se často... nahoře 10 kusu po 130w pod oknem 8ks  to samy... a dole v rampě 6ks a pod tím 4ks a když to rosvítil. denní světlo... a všechno nějaký bílý mrchy.... nebudu psát podrobnosti kolik za to atd ... ale světla nahoře je dobrá věc... a měniče jsou dneska za babku....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ty KENRY čoveče a jak na STK s těma světlama? Dyť můžou bejt jen obrysovky, 2x potkávačky, 4x dálkový, 2x mlhovky, 2x denní a pak jen pracovní ale ty se nesměj použít
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
by nám mohl dělat sluníčko. :-D


Sluníčko nevim ale několikrát sem ho potkal s all on a té peklo nevidíš vubec nic jen bílo....ono 4000w už pěkně pálí do čoček...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ty KENRY čoveče a jak na STK s těma světlama? Dyť můžou bejt jen obrysovky, 2x potkávačky, 4x dálkový, 2x mlhovky, 2x denní a pak jen pracovní ale ty se nesměj použít


Dal bych krytky a když mu ukážu že je mám nachystaný jako že je tam jen dám tak mu to stačí....foli za sklem už jakoby nevidí ani ty plyšáky.Prošlo už 6x a poldové jsou schovívaví jen jeden mě stavěl už 2x za 300kč v Sokolově.Už aby ta dálnice bylo ready....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

měl by sis to nechat nějak pomalovat, je to moc bílý a čistý :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Dal bych krytky a když mu ukážu že je mám nachystaný jako že je tam jen dám tak mu to stačí....foli za sklem už jakoby nevidí ani ty plyšáky.Prošlo už 6x a poldové jsou schovívaví jen jeden mě stavěl už 2x za 300kč v Sokolově.Už aby ta dálnice bylo ready....

Mě z stk vyhodil i s těma krytkama a se slovy "Ani dovnitř nejezdi, ty světla tam nemaj co dělat". Musel sem je na místě sundat a pak jsem prošel.
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Po snad už uspěšné montáži, se mi stalo, že při zapnutí potkávaček xeny jen problikly a zhasly,přitom relé slyšim cvakat,až asi na 25 pokus se rozsvítily.Co je špatně-relé? Pomuže těm motorkum světel, když je prostříknu WDčkem, nebo je to u plastu jedno?
Prohodil jsem na zkoušku relé světel s relé od klaksonu a už se xeny rozsvěcej, tak fakt asi opotřebovaný relé.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ale všim jsem si jedný věci...dřív, když jsem zapnul ty Osram výbojky, tak světla problikly možná na 110% výkonu a svítily hned, ale ted ty čínský výbojky udělaj to že napoprvý jen probliknou a zhasnou a nic, jako, kdyby se musely trošku ,.nažhavit ,no a na podruhý probliknou , ale už se začínaj pomalinku rozsvěcet tak trochu podobně, jak šetřivá žárovka do lustru od Philipse.asi je tam víc plynu nebo méně kvalitní plyn v těch jejich výbojkách a nebo bych musel mít pro tyhle čínský xeny- i jejich startéry!,nevim. :mad:Vyzkouším je ještě cestou na chalupu a jestli budou na prd, tak tam hodím ty Kenryho H7 Elty+ 50% a skončí adrenalin se švestkama.
« Poslední změna: 21.03.2011 - 20:37:26 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
měl by sis to nechat nějak pomalovat, je to moc bílý a čistý :D


 to se ti jen zdá stál sem tam jen do tý doby než mě vyhodil kvuli špinavýmu spodku....den před tím sem byl v takovým divným areálu a bylo tam opravdu hodně bláta....po myčce mě vzal....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)